קיבוץ עינת

קיבוץ עינת

קיבוץ עינת

מיכל שלום,

במשך חמש שנים ליווית את חברת עינת תעשיות מזון בקיבוץ עינת במגוון רחב של תחומים.

במשך כשנה היית שותפה לצוות שליווה את החברה בהכנת תוכנית אסטרטגית לצמיחה, התוכנית נבנתה בשיתוף הנהלת החברה ומועצת המנהלים, הייתה מאתגרת אך ברת השגה והובילה את פעילות החברה במשך כארבע שנים.

בסיום עבודת האסטרטגיה ביקשתי ממך להישאר כיועצת שלי כמנכ"ל החברה ושל הנהלת החברה וזאת כדי ליישם את התוכנית ובמקביל לבנות תשתית נכונה של עבודת ההנהלה, כמנהלים, כל אחד בתחומו ובמקביל כקבוצת ניהול המובילה ביחד את החברה.

התוכנית האסטרטגית שבנית הייתה תוכנית שפרוסה על מספר שנים, ממנה גזרנו את תוכניות העבודה, יעדי ביניים ומהלכים משמעותיים כמו רכישות של פעילויות חדשות ומשלימות שהובילו בסופו של דבר ביחד עם צמיחה אורגנית לעמידה ביעדי התוכנית.

בשנים שליווית את מנהלי החברה הצלחנו לשנות את מחויבות המנהלים לתוצאות דרך הכנת תוכניות עבודה וקביעת יעדים על ידי המנהלים עצמם כשהחיבור של תכניותיהם, כמותיות, כספיות ואיכותיות, בנה את תוכנית העבודה הכוללת.

בתהליך זה ליווית כל מנהל ומנהל, בימים ולעיתים אם היה צריך גם בלילות, לימדת איך מכינים תוכניות עבודה, איך מציגים אותן להנהלה ואיך הופכים את כל אלה לתוכנית אחת מחייבת.

תוך כדי הליווי עסקת רבות בשיפור התקשורת הפנימית בתוך הנהלת החברה, תיקשורת בין אישית ובין מנהלים לעמיתיהם, ליווית אותי בראיונות אישיים לקליטת עובדים בכירים, היית מייעצת לי בשוטף בנושאים שונים, מסחריים ושיווקיים, תפעוליים ואישיים.

החברה הצליחה בשנים שליווית אותה לעמוד בכל היעדים שהצבנו, נבנתה הנהלה פעילה יציבה ויצירתית, הוכנה התשתית לקפיצת מדרגה חדשה ועבודה אסטרטגית נוספת אותה ביצעה חברת ייעוץ חיצונית חדשה שגם בהכנסתה לתהליך היית מעורבת.

לאחר 16 שנה כמנכ"ל עינת תעשיות מזון אני סיימתי את תפקידי והיום אני מנכ"ל של קבוצת מאפיות ברמן, חברה גדולה יותר מעינת, מחייב להפעיל את כל ניסיוני כמנהל וכבר מכניסתי אני מיישם הרבה ממה שלמדתי בעבודה המשותפת איתך והאמת די בהצלחה…

מבקש להודות לך על הייעוץ והתמיכה המקצועיים, על עזרתך המאוד משמעותית בהצלחתנו לעמוד בתוכניות העבודה ובאסטרטגיה שגיבשנו ועל הייעוץ האישי, לעיתים בתקופות ומצבים לא קלים שעזרו לי ולנו להתגבר ולהמשיך הלאה.

תודה,

יהלי עתיר

מנכ"ל
קבוצת י. את א. ברמן בע"מ

דילוג לתוכן