צוק מגנטים

צוק מגנטים

צוק מגנטים

לפני כשנה וחצי אישתי אנדראה ואני הצטרפנו למיזם "ישראל דיגיטאלית" בו משרד הכלכלה מסבסד אתר מכרתי לתושבי הדרום שנפגעו ממבצע "צוק איתן". כאשר המטרה היא לפתוח סניף באינטרנט לעסק חי וקיים ובמקרה שלנו לפתוח חנות להפקת תמונות מגנט במסגרת העסק שלנו: "צוק מגנטים"

במסגרת המיזם משרד הכלכלה מעניק בתשלום מסובסד יועץ עסקי המלווה את הקמת האתר מהתחלתו ועד סופו.

אנו קיבלנו את מיכל מורג ומהר מאוד הבנו שמדובר כאן על יועצת מיוחדת במינה בלשון העם "נודניקית" 🙂

בשיחות פנימיות עם חברים כמעט כולם אמרו: "זה טריק של המדינה לאבטלה סמויה, מי צריך יועץ להקמת חנות אינטרנטית" אבל הם ואנחנו טעינו ובגדול!

מיכל השקיעה זמן רב בתכנון האתר, עזרה באפיון, התערבה בתכנים ובעריכה של התוכן, עשתה לנו הגהה ותיקנה כל מה שצריך. והכי חשוב כל הזמן דאגה שהדברים יהיו מקצועיים. היא "ישבה לנו על הראש" ו"נכנסה לנו לווריד" ובכל דבר שהרגישה שיש עיגולי פינות ביקשה לעשות מחדש.

הרצינות שלה הצליחה להוציא מדעתו את בית התוכנה שהקים את האתר עד כדי כך שאמר לנו: "הקמתי המון אתרים עם יועצים מלווים אבל יועצת כזו נודניקית לא ראיתי"! ואני אז הבנתי באופן חד משמעי שהיא עושה את תפקידה מעל המצופה. כי הרי בדיוק עבור זה היא נשכרה ע"י משרד הכלכלה לוודא שהכל יהיה מקצועי, רציני ואיכותי.

לצערנו האתר הראשון סבל מהמון בעיות תכנות שלנו ולמיכל לא הייתה יכולת לשלוט בה והאתר לא עבר את הביקורת של משרד הכלכלה והסבסוד נכשל. מיכל מיד איתרה עבורנו בית תוכנה חדש וכל התהליך החל מחדש. מיכל שוב לא פסקה להתקשר, לשלוח הודעות ומסרונים ולוודא שהכל מתנהל כשורה, ואכן האתר החדש עבר בהצלחה את ביקורת המשרד והסבסוד התקבל. וגם לאחר מכן המשיכה מיכל מיוזמתה לבדוק, להעיר ולתקן דברים באתר אפילו בעת טיול לחו"ל והכל "בשלט רחוק".

במסגרת פעילות העסקית שלי מזה 19 שנים עבדתי עם המון פקחים, יועצים, ואנשי מקצוע שרגע אחרי קבלת הכסף פשוט נעלמים ופתאום הם לא זמינים, הם עסוקים מאוד ומתחייבים לחזור אליך בהקדם אבל לא חוזרים והכל מתמסמס ונמרח. מיכל היא בדיוק הדוגמא ההפוכה ומשקיענית שלא רואים (לצערי) בתרבות העסקית בארץ. אני ממליץ עליה מכל הלב ומאחל לכל בעל עסק שצריך ייעוץ עסקי, יד מכוונת ומורה נבוכים לבחור במיכל מורג שבטוח שלא תעזוב אתכם במנוחה עד שכל הדברים יהיו לשביעות רצונה המקצועי והעסקי

גבע צין

"צוק מגנטים"

דילוג לתוכן