ורדית קלמרו – דר' לתרופות

ורדית קלמרו - דר' לתרופות

ורדית קלמרו – דר' לתרופות

שמי ד"ר ורדית קלמרו, ואני יזמית, מקימה ומנהלת את 'ד"ר לתרופות', המותג לשירותי רוקחות קלינית הכולל ייעוץ תרופתי אישי, הרצאות לקהל מקצועי ולקהל הרחב, ויזמות בתחום קידום בריאות תרופתית.

אני עוסקת בייעוץ תרופתי אישי, אשר מביא ערך עצום לאנשים שיש להם ריבוי תרופות, אבל יחד עם זאת, השירות הוא חדש, אינו מוכר, ולכן דורש השקעה רבה לבניית העסק ולהופכו לרווחי.

הגעתי אל מיכל אחרי שלא מצאתי את האדם הנכון שילווה את העסק המיוחד שאני בונה. חיפשתי ניסיון, חיפשתי מקצועיות, חיפשתי אמינות והכוונה ממוקדת מטרה. את כל אלה מצאתי במיכל מורג.

מיכל עזרה לי להיות ממוקדת מטרה, עזרה לבנות אסטרטגיה לטווח הקצר ולטווח הארוך, יש לה תובנות להתנהלות כלכלית נכונה עבור הבית, המשפחה, ולעסק בתחילת דרכו, וגם עבור עסקים בתחום הטיפול ומתן שירות רפואי לקהל הרחב.

מיכל מכוונת באופן מקצועי ואמין – היא נותנת כלים מעשיים ואיכותיים להתנהל מול ספקים, לקוחות ושותפים עתידיים. היא מסייעת בכתיבת חוזים, בניתוח התנהגויות של קהלי מטרה ושותפים פוטנצייאליים בתחום.

מלבד זאת, מיכל זמינה בטלפון, במייל ובוואטסאפ באופן מעורר פליאה! כל פניה שהעברתי אליה, התייחסה במהירות ובמקצועיות, וידעה לענות ולתת בדיוק את המענה הנדרש באותו הרגע. ובשבילי, זאת היתה הצלה.

הגעתי למיכל אחרי שיחות אשר התקיימו עם לקוחותיה המרוצים, ומעתה, גם אני הפכתי לאחת מיני מאות הלקוחות המרוצים של מיכל.

כל מי שיבחר לקחת את הליווי העסקי של מיכל מורג מ'מיזם אנד מור', יצא נשכר!

בהערכה רבה ובברכת שנה טובה,

ד"ר ורדית קלמרו

ד"ר לתרופות

דילוג לתוכן